MAYA GIDA HAKKINDA

20 yılı aşkın tecrübemizle, başta et ürünleri olmak üzere, atıştırmalıklar, çorbalar, balık ve süt ürünleri için baharat karışımları ve fonksiyonel karışımlar üreten ve daima müşteri odaklı düşünen büyük bir aileyiz. Çok az firmanın yapabileceği, bir ürünün fikir aşamasından rafa çıkıncaya kadar geçen tüm serüveninde, müşterimize bilgi, reçete, teknoloji, ArGe ve ÜrGe desteği sağlayarak, üretimlerinin her aşamasında en yenilikçi uygulamalarla destek oluyoruz. Lider olmanın bilincinde, sürdürülebilir başarı ve büyüme hedefimizden ayrılmadan, uluslararası pazarda gelişmeye devam ediyor, sizler için yeni lezzetler üretiyoruz.
Mayafix
KALİTE POLİTİKAMIZ:
Değişen müşteri beklentilerine uygun üretim anlayışımızla, yüksek standartlarda ürünler ile hizmet vermek ve izlenebilir olmak yönetim ve kalite politikalarımızdır. Kalite yönetim sistemimizin temelini IFS, ISO 22000:2018, HALAL, ISO 9001:2015 belgeleri oluşturmaktadır.
MİSYONUMUZ:
Topluma, çalışanlarımıza, çevremize ve müşterilerimize karşı sorumluluklarımızdan ödün vermeden daha kaliteli ve daha hızlı hizmet anlayışını sürdürmek, gelişen üretim standartlarıyla  birlikte beklentilere yönelik çalışmalarda bulunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak temel hedefimizdir. Karşılıklı güven ve saygı ile müşterilerimizle çözüm ortaklığı kurmaya devam etmek tek temennimizdir.
VİZYONUMUZ:
Türkiye’deki lider konumumuzu tüm dünyaya taşıyarak, dünyaca tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer almak birincil hedefimizdir.
GİZLİLİK:
Müşterilerimize özel ürün portföyümüz ile gizlilik ilkesine gösterdiğimiz  hassasiyet içerisinde özel çözümler üreterek  hizmet vermekteyiz.
LABORATUVAR:
Ürünlerimiz Kalite Kontrol Laboratuarlarımızda,   standartları daha önceden  belirlenmiş analizlerden geçirilerek müşterilerimize ulaştırılmaktadır.
NAKLİYE:
Siparişler söz verdiğimiz zamanda ve güvenli bir şekilde sevk edilmektedir. Tedarik zincirini sağlamlaştırmak için, talep edildiğinde müşterilerimize özel ürünleri onların adına bünyemizde stoklayarak, kesintisiz üretime sürekli destek oluyoruz.
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME:
Ar-Ge laboratuarımız ile firmalara özel çalışmalarımızı desteklemekte; yeni beklentilere, daha iyi ve daha uygun çözümler yaratarak yanıt vermekteyiz. Bu maksatla, gelişen her türlü teknik altyapı koşullarını takip ederek vizyonumuzu geliştirmekteyiz. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’yla ilgili tüm mevzuatları, ürünlerimizde yasal güvenilirliği sağlamak adına yakından takip ediyoruz. Üretim ve ürün verimliğini arttırmaya yönelik çalışmalarımız ışığında güvenilir, sağlam fikirler ve teknolojiler geliştiriyoruz.

Sertifikilarımız

ifs-food
iso-22000-2018
Halal
iso9001-2015

MAYA GIDA | MAYAFIX Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş

MAYAFIX Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Osmangazi Mahallesi 3141 Sokak No:8 Esenyurt/İstanbul-TÜRKİYE
(+90) 212 623 22 34

Sertifikalarımız

Tüm Hakları Saklıdır! © MAYA GIDA - Fark Yaratır... |
Yandex.Metrica